הפקולטה למדעי הטבע
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
מדעי כדור הארץ (0595)
מדעי החיים, דו-חוגי, בשילוב מדעי כדור הארץ בהתמחות גאולוגיה - בוגר - דו חוגי (במסלול משותף) (8029)
שנה א'
קורסי חובה
.
קורס 68128 קורס זה הינו דרישה מוקדמת לקורס מחנה מפוי קיץ (70110) שמתקיים בתחילת שנה ב' לגאולוגים.
אפשר ללמוד את הקורסים 68104 ו-68105 עד שנה ב'.
. קורסי חובה בביולוגיה: תלמידים המשלבים מסלולים משותפים עם ביולוגיה. הקורס 72153 שהוא קורס חובה לתלמידי ביולוגיה חופף עם הקורס 68127 כדור הארץ הדינמי. הקורסים יהיו מוקלטים.
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
פלדמן א (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
17:45-16:00
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ אריאל צ'יפמן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר אריאל בר-לב
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר עידן שיזף
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
גב סהר מגן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
גב שחר שמש
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
מר רותם קיפר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
גב סהר מגן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
מר עידן טלמון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ט) |
מעב |
מר עידן שיזף
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(י) |
מעב |
מר רותם קיפר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יא) |
מעב |
גב ניצן אלון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יב) |
מעב |
מר אריאל בר-לב
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יג) |
מעב |
גב ניצן אלון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יד) |
מעב |
מר עידן טלמון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(טו) |
מעב |
מר אוהד פלד
|
הערה:
המעבדה תתקיים החל מהשבוע שלישי של הסמסטר
אודיטוריום בניין מעבדות ממוקם בבניין ברנדמן
|
Comments:
Laboratory begins on the Third week of the semester.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
קנדה (קרית א"י ספרא) קנדה (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט באולם ומוקלט |
09:45-08:00 12:45-12:00
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן צור
ד"ר מיכל רבני
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 506 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
14:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
14:45-14:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב רני פלק
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב רני פלק
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר יונתן יונג
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , באולם ומוקלט 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
גב טל מקוב-בואניש
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , באולם ומוקלט 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יג) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יד) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טו) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טז) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יז) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יט) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כ) |
מעב |
מר יונתן יונג
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כא) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כב) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כג) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כד) |
מעב |
|
הערה:
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות - לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר).
מעבדה כ"ד הינה מעבדה לחוזרים על הקורס בלבד- נא לא להירשם אם אינכם מיועדים אליה.
מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט'
מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב'
מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ד'
|
Comments:
Lab is offered every other week for a total of six weeks (one of these an in-class tutorial). Schedules will be announced by the tutorial instructors when the labs begin. Available to students of life-science students only. Other students may enroll in course no. 72156.. Total number of tutorial sessions: 14 (last tutorial is held after the semester ends). Chemistry-biology track = Wednesday labs, Tutorial 9. Computational biology track: Monday labs.
|
|
|
. לימודי יסוד ביולוגיה שנה א- חובה:
וגם
קורסי חובת בחירה שנה א'
וגם
. חובה ללמוד את קורסי התכנות עד שנה ב' לתואר.
76634 ו-76628 או 76631 ו-76632.
קורסי בחירה שנה א'
.
שנה ב'
קורסי חובה
. ההקורס 70425 "עיצוב הנוף" הנו קורס חובה לשנה ב'. מחזור תשפ"ב יש להשלים את החובה בשנת הלימודים תשפ"ד. הקורס "סיור נגב צפוני "70326 לא מתקיים בתשפ"ד. מחזור תשפ"ג חובה להשלים את בשנת הלימודים תשפ"ה. חובה שני קורסים בשפה האנגלית. לצורך זה, ייחשבו קורסי החובה שנלמדים בשפה האנגלית במסלול זה. ניתן אחד הקורסים הנדרשים באנגלית להיות מקורסי אבני פינה הניתנים בשפה האנגלית. הקורס 76415 מהווה דרישה מוקדמת לקורס 70691 "סמינריון לתלמידי בוגר" ניתן לקחת את הקורס עד שנה ב'.
בטעינת...
|
|
|
|